Načítám, strpení...

Víkend Czech Enduro Teamu je jasně daný. Bude se odehrávat v obci Úterý na severu Plzeňska, kde se v rámci prvního podniku Mezinárodního mistrovství České republiky endura a endurosprintu představí tři jezdci Czech Enduro Teamu. Tomáš Holý (start. číslo 82) se bude snažit o co nejlepší výsledek ovšem pro něj je stále hlavní prioritou sbírat zkušenosti: "Oproti loňskému roku jsem přesedlal z dvoutaktní KTM 300 na čtyřtaktní KTM 350 a startuji v kategorii E2. Tady je velmis silná konkurence. Samozřejmě se budu snažit jet co nejrychleji, ale je to teprve moje druhá sezóna v rámci mezinárodního Mistrovství České republiky, takže výsledek zatím není tím hlavním cílem."

Naopak ty nejvyšší ambice má Zdeněk Pitel (start. číslo 69) jezdec, který také přesedlal z dvoutaktní třístovky na čtyřtaktní třistapadesátku. "Samozřejmě v Úterý chci zvítezit. Konkurence bude velká, ale pro mě bude dobrým výsledkem vítězství."

O vítězství, alespoň v kategorii E3 bude usilovat také Jaroslav Kalný (start. číslo 107) "Samozřejmě není to jen o kategorii E3, ale i o celkové pořadí v juniorech. Tam bych rád stál na bedně."

Čtvrtý člen Czech Enduro Teamu Radek Bezděk kvůli pracovním povinnostem bohužel do prvního endurosprintu sezóny neodstartuje.

Veškeré informace o MMČR v Endurosprintu v Úterý naleznte na stránkách CzechEnduro